Dermatolog – Gogu Vladislav

Dispensarul dermatovenerologic Republican.

Categoria superioară.Doctor în ştiinţe medicale.

Experienţă 20 ani.Zile de primire peste o sîmbătă.

 

 

 

 

 Gastrolog – Oleacu Ludmila

ON clinic.

Experiență de lucru peste 25 ani.

Zile de primire în fiecare joi și peste o sîmbătă.

 

 

 

Gastrolog – Ionaşcu Marina

Spitalul Clinic Republican.
Zilele de primire în fiecare marți și peste o sîmbătă.

 

 Urolog-androlog – Guțuleac Radu

Spitalul Clinic Municipal Nr.I. Studii în Moscova și Sankt-Petersburg.Unic specialist în Republica Moldova cu studii aprofundate în

domeniul andrologiei și tulburări sexuale.Experiență 15 ani.Zilele de primire în fiecare joi, luni înscriere.

 

 

Endocrinolog – Ambros Tatiana

Spitalul Clinic Republican.

Zilele de primire peste o sîmbătă.

 

Endoscopist – Grigoriu Dumitru

Studii aprofundate în domeniul endoscopiei în Sankt-Petersburg de 4 ani.Experiență avansată în domeniul colonoscopiei.

Prelevarea biopsiei.Zilele de primire fiecare marți, joi și sîmbătă.

 

 

 

 

Reproductolog-Ginecolog Digol Irena

Doctor în ştiinţe medicale, ginecolog.

Specialist în medicina reproductivă.

Membru al societăţii europene de reproducere umană şi embriologie.

Prelevarea analizelor.Efectuarea ultrasonografiei.

 

 

Cardiolog -Zagnat Oxana

Institutul Cardiologic.
Categoria superioară.
Experiența de lucru peste 30 ani.
Zilele de primire în fiecare sîmbătă.

Ecografia inimi (Echo ) + Doppler a  vaselor sangvine – Ghiţu Ala

Institutul Cardiologic.
Categoria superioară.
Experiența de lucru peste 20 ani.
Zilele de primire în fiecare sîmbătă.

Ultrasonografie – Luchian Ludmila

Studii aprofundate în domeniul dopplerografiei vaselor cervicale, membrelor inferioare și a gravidelor în Kiev, Jitomir, Kirovograd și Moscova.
Studii în domeniul articulațiilor și patologiilor gravidelor.Categoria superioară.
Experiența de lucru peste 15 ani.
Zilele de primire – de marți pînă vineri.

 

 

 

Pediatru – Surchicean Natalia

Spitalul Clinic Republican.
Zilele de primire în fiecare marți și peste o sîmbătă.

Ultrasonografie – Sorocean Stela

Institutul Oncologic din Moldova
Șefa secției imagistice
Experiență de muncă 15 ani.
Zilele de primire peste o sâmbătă

Ultrasonografie – Bedros Silvia

Spitalul Internațional “Medpark
USG+ organele interne,ginecologie, gravide.
Zilele de primire luni și vineri.

Ultrasonografie – Josan-Leontii Olga

Centrul Diagnostic Republican
USG+ organele interne,ginecologie, gravide.
Zilele de primire marți, miercuri, joi

Neurolog – Prepeliţă Inna

Colaboratorul catedrei neurologiei.

Profesor colegiului medical Republican din Chișinău.
Experiența de lucru 5 ani.
Zilele de primire joi și sîmbătă.

Otorinolaringolog – Serghei Adrian

Experiența 15 ani în domeniu.
Zilele de primire miercuri și vineri.

Mamolog – Tcaciuc Diana

Institutul Oncologic.

Doctor în științe medicale.Categoria I.
Experiența 15 ani.
Zilele de primire peste o sîmbătă

Mamolog – Bacalim Lilia

Institutul Oncologic.

Cercetător științific superior.

Categoria superioară.

Experiența 15 ani.
Zilele de primire peste o sîmbătă.

Ginecolog – Nastas Maria

Efectuează colposcopiile.

Cu competență în USG ginecologie și gravide.
Experiență 5 ani.

Zilele de primire marți și joi.

Ginecolog – Lupaşcu Aliona

Institutul mamei și copilului.

Șefa secției lăuziei.

Categoria superioară.
Experiență de muncă 10 ani.
Ziua de primire peste o sîmbătă.

Dermato-cosmetolog – Gogu Tatiana

Medic dermatolog cu competența în cosmetologie și cosmetologie invazivă.
Experiență de muncă peste 5 ani în cosmetologie.
Zilele de primire peste o sîmbătă.